Catering i imprezy

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty cateringowej. W lokalu posiadamy salę mogącą przyjąć nawet 60 Gości podczas imprezy okolicznościowej z miejscem do tańca lub 70 Gości w przypadku imprezy siedzącej  przy stołach.

Na Państwa życzenie obsłużymy również przyjęcie wyjazdowe.
Przygotujemy Menu na indywidualne życzenie lub propozycje z karty.

Z wielką przyjemnością chcielibyśmy podzielić się z Państwem naszymi osiągnięciami w zakresie cateringu. Nasza Restauracja świadczy swoje usługi osobom prywatnym, jak i dużym firmom. Prestiżowe przyjęcia, które mieliśmy zaszczyt obsługiwać, to między innymi bankiet z okazji otwarcia Gimnazjum w Gołkowie k/Piaseczna, czy przyjęcie zorganizowane  dla pracowników w Fortis BANKU w grudniu 2009 roku, a ostatnio lekkie cateringi dla Grupy Onet oraz wydawnictwa G&J , Axel Springer oraz znanych day-spa w Warszawie.

Najbardziej cieszymy się, gdy satysfakcja i zadowolenie naszych Gości przyczynią się do kolejnych zamówień z ich strony.

Nasze doświadczenie nie ogranicza się wyłącznie do wielkich imprez wydawanych ze szczególnych okazji. Nasza Restauracja została wielokrotnie poproszona o świadczenie cateringu na przyjęciach osób prywatnych. Mając na uwadze dobrą tradycję gastronoma, nazwiska naszych Gości, nie zostaną przez nas ujawnione.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych kulinarnych doświadczeń. Naszym głównym celem jest satysfakcja Państwa ze współpracy z naszą Restauracją.

 

Catering

Obsługa imprez zewnętrznych – festyny, spotkania, śniadania biznesowe

Dania na święta okolicznościowe – Wielkanoc, Komunia Święta, Boże Narodzenie, Sylwester

 

Imprezy w restauracji

Komunia Święta

Wesele

Ostatnie pożegnanie

Spotkanie biznesowe

Zabawy tematyczne

 

W sprawie organizacji imprezy lub cateringu prosimy o kontakt pod numerem telefonu
+48 665 030 060
, lub mailowo biuro@zawrotnica.pl

 

 

 

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.